Diplomas

StudentTéma závěrečné práceVedoucí
    Abenov AbylayVliv sucha na biosyntézu sekundárních metabolitů a miRNA u Triticum aestivumHúska Dalibor, Ing., Ph.D.
    Badinová Ester, Bc.Využití odpadů ze živočišné výroby při procesu kompostování gastroodpaduVoběrková Stanislava, Mgr., Ph.D.
    Bajerová Lucie, Bc.Analýza vybraných biologicky významných prvků v produktech ze skořápkových plodůRidošková Andrea, Ing., Ph.D.
    Bařinková Magda, Bc.Nanočástice jako transportér biomolekul do buněk Chlamydomonas reinhardtiiHúska Dalibor, Ing., Ph.D.
    Blahutová Andrea, Bc.CLEA imobilizace enzymů z hub bílé a hnědé hnilobyVoběrková Stanislava, Mgr., Ph.D.
    Do Tomáš, Bc.Zavedení metody MALDI MSI do studia dietárního vlivu mastných kyselin na hojení ranZítka Ondřej, doc. RNDr., Ph.D.
    Drápalová Denisa, Bc.Fluorescenční značení biologicky aktivních látek v živočišných tkáníchVaculovičová Markéta, doc. Mgr., Ph.D.
    Hrdá Michaela, Bc.Nanotransportéry pro cílenou dopravu cytostatik přes hematoencefalickou bariéruDostálová Simona, Ing., Ph.D.
    Kharytonava Katsiaryna, Bc.Azobarviva a jejich vliv na obsah antioxidačních látek a růst jednobuněčných sladkovodních řasHúska Dalibor, Ing., Ph.D.
    Kudláček Tomáš, Bc.Applications of systems biology methods in analysis of interactions in a plant pathosystemHúska Dalibor, Ing., Ph.D.
    Le Qui Khanh Linh, Bc.Monitoring polyfenolů ve vybraných bylinných čajíchKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Leshchuk Liana, Bc.Biogenní aminy v zelených a pražených kávových bobechKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Nadtochaeva Polina, Bc.Detekce bisfenolu A jako endokrinního disruptoru živočišných organismůVoběrková Stanislava, Mgr., Ph.D.
    Otáhalová Silvie, Bc.Modulace povrchu nanočástic za účelem zvýšení jejich biokompatibilityDostálová Simona, Ing., Ph.D.
    Pacurová Marika, Bc.Cielená doprava platinových cytostatík pre zníženie ich nešpecifickej toxicityDostálová Simona, Ing., Ph.D.
    Rakušan David, Bc.Identifikace a charakterizace mikroorganismů izolovaných z gastroodpaduŠmerková Kristýna, Ing., Ph.D.
    Řiháček Martin, Bc.Nanocarriers for drug-delivery and their usage in livestock productionŠmerková Kristýna, Ing., Ph.D.
    Říhová Lenka, Bc.Antioxidanty v plodech rakytníku řešetlákového a jeho produktechKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Šenkyřík Josef Baltazar, Bc.Posouzení vlivu a použitelnosti nanočástic u rostlin Solanum lycopersicumHúska Dalibor, Ing., Ph.D.
    Štefánik Michal, Bc.Potenciálne inhibítory vírusu ZIKAAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Švoncová Adéla, Bc.Studium antimikrobiálních vlastností komplexních sloučenin kovůŠmerková Kristýna, Ing., Ph.D.
    Toufar Jiří, Bc.Monitoring efektivity reagencií pro transfekci plasmidové DNAMichálek Petr, Ing., Ph.D.
    Tůmová Martina, Bc.Stanovení organických kyselin v kávě s ohledem na technologii zpracováníPospíchal Jan, doc. Ing., CSc.
    Valentová Šárka, Bc.Identifikace bakterií (včetně patogenů) u selat po odstavuŠmerková Kristýna, Ing., Ph.D.
    Zakharova Veronika, Bc.Spirulina - monitoring biologicky aktivních látekKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Zbytovská Alena, Bc.Vliv přípravy čajového nálevu na obsah vybraných prvkůRidošková Andrea, Ing., Ph.D.