• Domů > Přijďte se podívat na letošní Brno Space Student Conference 2024

Přijďte se podívat na letošní Brno Space Student Conference 2024

V pátek 26. dubna 2024 se koná další ročník brněnské studentské konference věnované kosmickým aktivitám, experimentům a technice, tentokrát v prostorách Geografického ústavu Masarykovy univerzity v kampusu Kotlářská. Pokud Vás tyto oblasti zajímají, neváhejte a přijďte se podívat! Program je velmi zajímavý a představí průřez nejen studentskými aktivitami v oblasti kosmického výzkumu.

 

Organizační výbor a všichni partneři konference srdečně zvou všechny studenty, pedagogy, výzkumné i technické pracovníky, i všechny další zájemce na další ročník studentské konference věnované různým aktivitám a projektům v oblasti kosmického výzkumu, technických řešení, kosmických technologií, či využití observačních dat nejen z oběžné dráhy Země. V rámci akce bude i prostor pro diskuse, předávání zkušeností i navazování nových spoluprací. Případní zájemci o prezentaci svých aktivit formou posteru ještě mají šanci svůj příspěvek přihlásit.

Studentskou konferenci pořádají tři největší brněnské univerzity (MUNI, MENDELU, VUT) a je určena především studentům bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, akademickým a výzkumným pracovníkům univerzit a výzkumných ústavů, zástupcům komerčních firem z dotčených oborů, ale i všem dalším zájemcům, včetně studentů posledních ročníků škol středních.

Konference se koná 26. dubna 2024 od 9:00 do 15:00 hodin v areálu Masarykovy univerzity, ulice Kotlářská 2, Brno objektu Geografického ústavu v učebně Z4. Více informací o místě konání je uvedeno níže v organizačních pokynech. Zájemce prosíme o zaslání přihlášky formou emailu na adresu: hruska@sci.muni.cz, a to do 24. 4. 2024.

Program konference SPACE_Student_2024_program

Jednacími jazyky jsou čeština, slovenština a angličtina.

Více informací na Brno space student conference 2024

Za přípravný organizační tým srdečně zvou

 

Hana Pokorná (Svatoňová), Tomáš Götthans a Libor Lenža