Ph.D.

StudentTéma závěrečné práceVedoucí
    Bezděková Jaroslava, Ing.Molekulově imprintované polymery – univerzální platforma pro bioanalytické aplikaceVaculovičová Markéta, doc. Mgr., Ph.D.
    Bhowmick Sukanya, M.Sc.Studies on Antimicrobial Properties of Algal BiomoleculesAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Buchtová Žaneta, Ing.Studium nízkomolekulárních markerů pro hodnocení patologického stavu organismuZítka Ondřej, doc. RNDr., Ph.D.
    Dobešová Markéta, Ing.Volné témaKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Dohnálková Ester, Mgr.Využití CRISPR/Cas9 systému v biologii hyaluronanuAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Dvořák Marek, Mgr.Role fenylpropanoidového metabolismu při stresových reakcích rostliny Arabidopsis thalianaKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Fialová Tatiana, Ing.Volné témaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Gagić MilicaSuperparamagnetic particles and carbon dots for determination of aminesKopel Pavel, prof. RNDr., Ph.D.
    Chaloupský Pavel, Ing.Biodegradace azobarviv pomocí mikrořasové technologie založené na CRISPR/CasKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Charousová Markéta, Ing.Aktivní cílení nanokonstruktů s cílem zmírnění nežádoucích účinků chemoterapieAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Ilieva Lada, Ing.Vývoj imuno diagnostického postupu pro detekci Epstein- Barr viru (EBV)Zítka Ondřej, doc. RNDr., Ph.D.
    Jánová Anna, Ing.Nanočástice a jejich toxicita u jednobuněčné řasy Chlamydomonas reinhardtii za různých kultivačních podmínekKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Janštová Lenka, Ing.Využití elektromigračních metod ke stanovení látek o nízkých koncentracích.Pospíchal Jan, doc. Ing., CSc.
    Kočiová Silvia, Ing.Studium antimikrobiální aktivity nanostrukturovaných povrchůAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Košarišťanová Ludmila, Ing.Nanomateriály a nové typy antimikrobiálních látek jako alternativa k antibiotickým preparátůmAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Mazumdar AnindaStudies on the effect of antimicrobial peptides conjugated with nanoparticles on pathogenic bacteriaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    MONDAL SatyendraVolné témaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Mukherjee AtripanDNA based biosensor for non-invasive detection of miRNAs as potential biomarkers for prostate cancerAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    MUKHERJEE SoumajitVolné témaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Ondračka Tomáš, Ing. et Ing.Využití elektromigračních metod ke stanovení látek o nízkých koncentracích.Pospíchal Jan, doc. Ing., CSc.
    Pavelicová Kristýna, Ing.Univerzální diagnostický nástroj využívající technologii DNA origami a fluorescenční rezonanční přenos energie pomocí nanočásticVaculovičová Markéta, doc. Mgr., Ph.D.
    Pelcová Lucie, Ing.Využití ultra rychlé chromatografie pro separaci biologicky aktivních látek v potravináchKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Petrlák František, Ing.Volné témaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Pospíšil Jiří, Mgr.Průtokové systémy s elektrochemickou detekcí pro analýzu biomolekulZítka Ondřej, doc. RNDr., Ph.D.
    Příborský Jan, Ing.Elektrochemické biosenzory využívajících nanotechnologie pro analýzu biomolekulZítka Ondřej, doc. RNDr., Ph.D.
    Rankić Ivan, Ing.Studium nanočástic v interakci patogen- rostlina.Klejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Sedláčková Eliška, Ing.Vývoj senzitivního elektrochemického imunosensoru pro detekci patogenůAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Schlosserová Nikola, Ing.Volné téma - imobilizace enzymůAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Smolíková Vendula, Ing.Biologicky dostupné formy kovů ve složkách životního prostředíPelcová Pavlína, doc. Mgr., Ph.D.
    Sur Vishma PratapStudy on the Antibacterial Effects of Ruthenium Nanoparticle-Triazole Schiff base Complex on Pathogenic bacteriaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Škubalová Zuzana, Ing.Molekulární podstata cytotoxicity pokročilých nanomateriálůAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Šmídová Veronika, Ing.Indentifikace molekulárních mechanismů zodpovědných za chemoresistenci vůči inhibitorům tyrosinkinasAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Štěpánková Hana, Ing.Molekulární podstata rezistence maligních buněk na cytostatika a její vztah k expresnímu profilu subizoforem metalothioneinuAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Šubrtová Hana, Ing.Volné témaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Takácsová Paulína, Mgr.Volné témaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Tarbajová Vladimíra, Ing.Volné témaKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Tesařová Barbora, Ing.Studium interakcí nanočástic s vnitřním prostředímAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Vaňová Veronika, Ing.Volné témaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Younis Almotasem Bellah, MSc.Studium antimikrobiální aktivity nanostrukturovaných povrchůAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Zelinka Radim, Ing.Volné témaKlejdus Bořivoj, prof. RNDr., Ph.D.
    Zemánková Kristýna, Ing.Vznik života v kapilární elektroforézeVaculovičová Markéta, doc. Mgr., Ph.D.
    Zítka Jan, Bc.Volné témaAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.
    Životská Hana, Ing.Peptidy pro aktivní cílení nanomateriálů do buněk neuroblastomuAdam Vojtěch, prof. RNDr., Ph.D.