Aktuálně

Zájemce o studium zveme na Dny otevřených dveří, které se na Agronomické fakultě MENDELU uskuteční ve dnech 12. 1.  a 26.1. 2024. Zástupci fakulty představí nabídku studijních programů a specializací, studijní plány a podmínky přijímacího řízení, dále pak možnosti studia v zahraničí a také přiblíží studentský život na fakultě. Součástí setkání bude i prohlídka výukových prostor AF – jednotlivých učeben, laboratoří, potravinářských poloprovozů, skleníků a technických zkušeben.

Kdy: 26.1.2024, začátek od 9:00
Kde: univerzitní areál MENDELU, Zemědělská 1, Brno, budova Q, posluchárna Q 01

Harmonogram :
10:00-11:00 h setkání s garanty jednotlivých programů v posluchárně Q 01
11:00-14:00 h prohlídka výukových prostor Agronomické fakulty (náš obor naleznete v budově M)

Zaujal tě náš bakalářský či magisterský obor Molekulární biologie a biotechnologie, ale nejsi si ještě úplně jistá/ý jestli je pro tebe ten pravý?

• Zajímá tě, jaké jsou u nás přijímačky?
  • Jestli už při studiu můžeš navázat spolupráci s firmou?
  • A jaké to je věnovat se vědě naplno a studovat třeba doktorát?
  • Jaké možnosti máš při výběru závěrečné práce?

Na dni otevřených dveří se můžeš potkat s naší ambasadorkou Lenkou, našimi studenty a také vedoucím ústavu prof. Adamem.

Chci podat přihlášku