Přidejte se k nám!

6. 5. 2019 -

Přihlášky do DOKTORSKÉHO STUDIA můžete podávat až do 17. května! Ale stejně s tím moc neváhejte. Můžete totiž svůj výzkum již nyní realizovat v některé z našich úspěšných výzkumných skupin,  stačí si jen vybrat tu správnou.

Našli jste zalíbení v chemii, biochemii či biologii a jste absolventy magisterského studia? Pak neváhejte a nepropásněte životní příležitost svého profesního i osobního růstu. Studujte v doktorském studijním programu na Ústavu chemie a biochemie Mendelovy univerzity v Brně! Proč právě u nás? Čeká Vás tým odborníků, kteří Vám pomohou zapojit se do vědeckého dění. Pojďte k nám studovat a staňte se plnohodnotnými členy našeho týmu. Nabízíme osobní přístup všech pedagogů, kvalitní vybavení a vysokou odbornost. Získáte teoretické znalosti i praktické dovednosti v celé řadě výzkumných aktivit. Po úspěšném absolvování studia bude Vaše jméno zdobit titul Ph.D.

Co nabízíme?

•  tříletý studijní program Zemědělská chemie
  •  podporu aktivní účasti na národních i mezinárodních konferencích
  •  podporu publikační, výzkumné i projektové činnosti
  •  možnost zapojení v národních i mezinárodních projektech
  •  možnost navýšení příjmu formou pracovní smlouvy a zapojení se tak do výzkumné činnosti ústavu

Už jste se rozhodli? Napište vedoucímu příslušné výzkumné skupiny a domluvte se s ním na absolvování krátké stáže. Jedině osobní zkušeností můžete zjistit, co vás skutečně bude bavit!

Přihlášky na doktorské studium podávejte do 17.5. na stránkách Agronomické fakulty: http://af.mendelu.cz/30921-chci-studovat-dokt